Wyszukiwanie

Baza Informacyjna

Statystyki

stat Maj 2018
Liczba bezrobotnych: 890
Stopa bezrobocia (kwiecień 2018):
- POLSKA 6,3%
- ŚLĄSKIE 4,9%
- ŚWIĘTOCHŁOWICE 7,4%

Ankiety

Ankieta dla lokalnych przedsiębiorców umożliwi identyfikację sytuacji przedsiębiorstw, występujących problemów oraz pojawiających się potrzeb w zakresie zapotrzebowania na pracowników

|
Informacja o naborze - Śląskie Laboratoria Analityczne

Śląskie Laboratoria Analityczne, jeden z największych prywatnych dostawców usług laboratoryjnych na terenie kraju poszukuje pracowników na stanowisko: Osoby do pobierania krwi w następujących punktach pobrań: Katowice, Świętochłowice, Orzesze, Mikołów, Chrzanów, Ruda Śląska, Pszczyna, Kędzierzyn-Koźle, Opole, Nysa. Do zadań zatrudnionych osób będzie należało: pobieranie krwi od Pacjentów, rejestracja Pacjentów, dbałość o profesjonalną obsługę Klientów w nowoczesnym punkcie pobrań. Od kandydatów oczekuje się: wykształcenia uprawniającego do wykonywania takiej pracy, doświadczenia na podobnym stanowisku, dyspozycyjności, punktualności, komunikatywności i pozytywnego nastawienia.

 sla

 
Pracodawca oferuje: przyjazną atmosferę pracy w firmie o wysokich standardach i uznanej pozycji na rynku
 
Prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim (CV, list motywacyjny) na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub o kontakt telefoniczny: 665-310-005.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”