Wyszukiwanie

Baza Informacyjna

Statystyki

stat Marzec 2018
Liczba bezrobotnych: 919
Stopa bezrobocia (marzec 2018):
- POLSKA 6,6%
- ŚLĄSKIE 5,1%
- ŚWIĘTOCHŁOWICE 7,5%

Ankiety

Ankieta dla lokalnych przedsiębiorców umożliwi identyfikację sytuacji przedsiębiorstw, występujących problemów oraz pojawiających się potrzeb w zakresie zapotrzebowania na pracowników

|
Praca sezonowa w Hiszpanii
Hiszpańska sieć hoteli IBEROSTAR we współpracy z siecią Europejskich Służb Zatrudnienia EURES oraz Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach ogłasza nabór do pracy na sezon letni 2017 dla animatorów sportowych i dziecięcych, instruktorów fitness, tancerzy/animatorów, artystów estradowych. Pracodawca poszukuje kandydatów, którzy znają język angielski na poziomie min. dobrym (mile widziana znajomość innych europejskich języków obcych) oraz posiadają praktyczne umiejętności lub/i wykształcenie związane ze sportem, tańcem/śpiewem oraz organizacją imprez dla dzieci oraz osób dorosłych.

 PLAKAT IBEROSTAR mini

 
Pracodawca oferuje kandydatom szkolenie (kwiecień 2017), zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie, a także zwraca koszty podróży po zakończeniu kontraktu. Okres zatrudnienia: od kwietnia do października 2017. Możliwe zatrudnienie na min. 3 miesiące od 01.06.2017 do 30.09.2017, przy czym obowiązkowy jest udział w 2-tygodniowym szkoleniu, które rozpocznie się od połowy kwietnia 2017 roku. Pracodawca planuje spotkanie rekrutacyjne z wybranymi kandydatami na początku marca w Katowicach.
 
W przypadku zainteresowania proszę wysłać swoje CV oraz list motywacyjny w języku angielskim lub hiszpańskim na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  oraz do wiadomości Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.